Hakkımızda

1980 Yılında im-Taş Alüminyum ve PVC Doğrama San. Tic. Ltd. Şti. sektördeki yerini aldı.
Başladığı günden beri sektöründe büyüyen İm-Taş eğitimli teknik personeliyle kaliteli hizmet verme gayretindedir.
fstanbul ve Türkiye genelinde önemli kurum ve kuruluşlarla da çalışmakta olan . İm-Taş hızla büyüyerek yoluna devam etmektedir.

 

  • İM-TAŞ Alüminyum & PVC Doğrama: Pimapen, Balkon Camlama ve Panjurda Öncü Firma
  • iM-TAŞ Alüminyum & PVC Doğrama , 1980 yılında girdiği PVC sektöründe, bugüne gelindiğinde pimapen üreticileri arasında Türkiye genelinde ilk 5 üretici bayi arasına girdi.
  • İM-TAŞ Alüminyum & PVC Doğrama bu başarısın ” Müşteri memnuniyetini önceleyen profesyonel hizmet anlayı.§ı”ndan aldı. Üretimden montaja her aşamada yüksek kalite standartlarından taviz vermeden sunduğu ürün ve hizmetiyle daima ” müşteri memnuniyeti”ni ön planda tuttu.
  • Satıştan üretime, üretimden montaja, montajdan kalite kontrole kadar SO’ye yakın personeliyle iM-TAŞ Alüminyum & PVC Doğrama ; hep bu kaliteli hizmet anlayışla çalışarak ilerliyor.
  • İM-TAŞ Alüminyum & PVC Doğrama , sektörde planlı çalışması, hizmet kalitesinin artmasına dönük sürekli teknolojik yatırımlarıyla, modern üretim tesisi ve yaygın showroom ağıyla 35 yıl gibi bir sürede yurt genelinde 8.000’i aşkın müşterisine ulaşan hizmetiyle bugün ilk beş pimapen üretici bayisinden biri olmanın haklı gururunu yaşıyor.
  • iM-TAŞ Alüminyum & PVC Doğrama PVC kapı ve pencere sistemlerinin yanında alüminyum kapı ve pencere sistemleri, panjur, monoblok panjur, katlanır ve yana kayar cam sistemleri, küpeşte, cam küpeşte, duşakabin, sineklik üretimleriyle de müşterilerine hizmet vermektedir.
  • Kalite kontrol uzman ekibiyle denetlenen üretimlerde, 3 yıl imalat ve montaj garantisi ve 10 yıl şişe cam garantisi sunan iM-TAŞ Alüminyum & PVC Doğrama , ayıca iş teslim tutanağı ile siz değerli müşterilerinin görüşlerine başvurarak kalite ve hl-z-met anlayışını sürekli geliştirmek için çalışmaktadır.
  • Yüksek kalite anlayışımoz ve üretici bayi fiyat avantajlarımızla daima müşteri memnuniyeti için çalışmayı gaye edindik.

Memnun kalacağınız kalite ve hizmet anlayışımızla tanışmanız dileğiyle.